AKAS DANIŞMANLIK DAİRE HİZMETİ HAKKINDA

Güvenilir ve dürüst çalışma, kaliteli mühendislik hizmetleri verme amacıyla faaliyetlerini sürdüren Bella, tüm müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Ekipmanlarımız kadar güvendiğimiz diğer gücümüz de “uzman kadromuz”dur. Sorumluluklarımızı, konusunda uzman ve dinamik çalışanlara emanet etmeye özen gösteririz.

Neden Akas Danışmanlık?

Akas danışmanlık olarak belirlediğimiz vizyon bu günlere gelmemizi,sonsuz müşteri memnuniyetini gerçekleştirmemizi sağlamıştır. Her daim sorun odaklı,memnuniyet prensipli çalışan ekimiz müşterilerimizin bir telefon uzağında olduğunu göstererek güven kazanmıştır.
Her kullanımdan sonra temizlenen ev ve villalarımız tüm kontrollerden geçtikten sonra hizmetinize ve beğeninize sunulmaktadır.
Türkiye'nin her ilinde farklı fiyat aralıklarıyla var olan dairelerimiz her bütçeye hitap etmektedir.. Özel günlerinizde,farklı organizasyonlarda otellere verilen fuzuli harcamalara son! diyerek makul fiyatlarımızla sizlere kapılarımızı açıyoruz..
Problem odaklı çalışan koca ekibimiz her daim ''ulaşılabilirlik'' ilkesini benimseyerek farkını ortaya koymayı başarmıştır..
25 yıldır verdiğimiz güvenilir,hijyenik hizmetlerimizde siz sevgili müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz..
Akas Danışmanlık olarak günlük kiralık daire arayışınızı sonlandırdığımız gibi çeşitli organizasyonlarla ve çeşitli konseptlerle sizlerle olmaktan gurur duymaktayız!